Fucci Gold Fraking 

nar. 26.12.2008 chovatel Iveta Loudová

Elinka Cheri Zbirožské podzámčí 

nar. 30.3.2010 chovatel Vlaďka Froňková

Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu mláďat. Máme dvě chovné fenky Elinku Cheri a Vanesku Fucci.

Pozorně dbáme na kvalitu a jejich zdraví. Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky; prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí. Našim svěřenecům věnujeme lásku a svůj čas. Štěnátka od nás odcházejí plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech.


Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka je správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.